Microsoft Remote Desktop Connection

Microsoft Remote Desktop Connection Mac için

  • Ücretsiz
  • Türkçe dilinde
  • Version: 10.3.8

Mac'inizden Windows tabanlı bir bilgisayara bağlanın


Microsoft Uzak Masaüstü Bağlantısı , Microsoft'un Mac'inizden bir Windows bilgisayarına bağlanmanızı sağlayan kendi özel yazılımıdır. Microsoft Uzak Masaüstü Bağlantısı, Mac kullanıcılarının, PC kullanıcıları ile aynı ağ üzerinde, diğer Mac'lere olduğu gibi erişebilmelerini ve bunlara bağlanabilmelerini sağlar. Windows kullanıcılarının diğer makinelerden erişim sağlamak için Terminal Hizmetleri veya Uzak Masaüstü Hizmetleri'ni çalıştırması önemlidir.

Kurulumu kolay


Kurulum çok kolay. Ana iletişim kutusunu açtığınızda, tek yapmanız gereken bağlanmak istediğiniz bilgisayarın ağ adını veya ağ kimliğini girmektir . Terminal Hizmetleri ve Uzak Masaüstü Hizmetleri ana bilgisayar üzerinde etkinleştirildikçe, bağlantı hemen kurulmalıdır, aksi takdirde bağlantı reddedilir. Paylaşılan Pencere için kullanmak istediğiniz çözünürlüğe ve hangi sabit sürücülerin erişilebilir olmasını istediğinize göre yapılandırabileceğiniz birçok tercih vardır.

Windows sürümü kadar eksiksiz değil


Ancak, Microsoft Uzak Masaüstü Bağlantısı, zaman içinde dengesizlik yaşama eğilimi gösterir ve bağlantı kesilmiş olabilir. Ayrıca, bir paylaşım oturumu sırasında zaman zaman donuyor ve Windows sürümünde bulunan özelliklerin çoğundan yoksundur. Örneğin, Mac sürümünde birden çok bağlantıyı yönetmek zordur ve Windows'a göre çok daha güçlüdür.

Son versiyonda bir gelişme


Microsoft Uzak Masaüstü Bağlantısı genellikle bir PC'ye bağlanmak için çok kolay ve ağrısız bir yoldur ve bu kesinlikle mükemmel olmakla birlikte, önceki sürümde bir iyileştirmedir.

Kullanılabilir sürüm notu yok.

Değişiklikler

  • Kullanılabilir sürüm notu yok.

AVANTAJLAR

  • Kurulumu ve bağlanması kolay
  • Birçok yapılandırma tercihi
  • Kaygan yeni arayüz

DEZAVANTAJLAR

  • Windows sürümü kadar işlevsel değil
  • Bağlantılar kararsız olabilir

mac için Uzaktan kontrol en fazla indirilenler

Microsoft Remote Desktop Connection

İndir

Microsoft Remote Desktop Connection 10.3.8 Mac için

Microsoft Remote Desktop Connection hakkında kullanıcı değerlendirmeleri

Eğer Microsoft Remote Desktop Connection denediniz mi? Düşüncelerinizi bırakın siz olun!

Microsoft Remote Desktop Connection için alternatifler

Uygulamaları Keşfetme

×